Michal Konečný
zpěv

Michal se stává členem Kernu v roce 2015 a nahrazuje na postu sólového zpěvu svého předchůdce Pavla Vacka. Jak sám říká: „Nečekanou a překvapivou nabídku na účinkování v Kernu jsem nějaký čas zvažoval, ale taková nabídka se prostě neodmítá. Je to sice velká výzva, ale zároveň možnost posunout se někam dál a zkusit něco jiného.“

Je bývalým členem kapel BezKofeinu a Regon, v sestavě Regonu se objevuje i v současnosti při občasných vystoupeních této kapely.
Jako host působil krátký čas i za mikrofonem v projektu Pavitram Robiho Křupky. Dále je členem regionálního volného sdružení muzikantů s názvem CHarlieho andílci aneb akusticky od AC/DC po Žalmana.Souběžně s účinkováním v Kernu je i aktivním členem kapely Gong – kytara, zpěv. Michal pracuje v obchodní firmě, jeho koníčky jsou muzika a sport, aktivně i pasivně, na jiné koníčky už čas nezbývá. Pokud je k tomu příležitost, má rád červené víno sorty Merlot od chilského vinařství Viňa Trapacá.

Jeho motto: „Kde je vůle, tam je i cesta!“

Sláva Karásek
kytara

Členem kapely byl už od jejího prapočátku t.j. někdy od roku 1977, kdy kapela ještě neměla název a pomalu se formovala z různých muzikantů až se někdy kolem roku 1981 ustálila v tzv. „původní sestavě“.

Koncem r. 1985 odchází na „vojnu“ a vrací se zpět do kapely v roce 1987.Znovu odchází v roce 1990 a dále působí v kapele PATENT. Do KERNU se vrací v roce 2002 v rámci projektu Kern Remember a od těch dob prudí v kapele dodnes.

Co se týká vybavení, řídí se heslem „V jednoduchosti je síla“:

Kytary: Ibanez řada GIO a stařičká japonka Ibanez kopie SG
Aparát: Peavey 5150 II 120W
Box: Peavey 4×12″

Motto: Co můžeš udělat dnes, můžeš v klidu odložit na zítřek.

Iva Pospíšilová
basová kytara

Iva přijímá břemeno basové kytaristky v KERNU v lednu 2018. Její nástup je v několika ohledech přímo „historický“. Jednak nastupuje v roce čtyřicátých narozenin kapely a jednak je první ženou v historii KERNU.

Hudbu si zamilovala už od malička a tak jakmile prstíky dorostly do správné délky, začala pilně cvičit a objevovat hudební svět. Nejprve na kytaru, později přechází na basovou kytaru, za což, jak sama říká, patří dík kapele Pectus, která ji angažovala poprvé jako basistku.
Mimo KERN působí, pokud to čas dovolí, ještě v kapelách Gong a Grýn.

Kromě dobré muziky všech různých stylů a žánrů má ráda přírodu, sport, vesmír, rizoto, ovoce a svoje psy – jezevčice Anďu a Aki, se kterýma chodí dumat nad prapočátkem všeho a smyslem života do lesů a strání. Její nástroje: Pětistrunná baskytara Sandberg California a basový aparát MarkBass.

Její motto: Per aspera ad astra.

Stanislav Fric
bicí

Zakladatel a bubeník kapely KRABAT, dlouholetý člen původní sestavy legendární heavy metalové kapely TITANIC, se kterou natočil spoustu desek. M.j. autor všech textů této kapely, mezi kterými najdete hity jako „Figurína“, „Metalovej svátek“, „Simulant“ apod. Autor některých textů kapely KERN a Jerem.I.

Bubeník kapely ŽÍZEŇ, kde se vedle něho na jednom pódiu objevuje finalista Superstar Adam Kukačka, a kterou Slávek bere, jak sám říká, jako odreagování, relax a především zábavu. Mimo jiné se mihnul i v kapele Mirka Horňáka MYLIONS, která letos vydala své první CD. Slávek je autorem mnoha textů a v této oblasti i externí konzultant, kde soustavně rozšiřuje své portfolio, neboť o jeho texty má zájem nejen jeho mateřská kapela TITANIC, ale také ostatní kapely, které se na poli metalové a rockové scény pohybují.

Robi Křupka
kytara

Rodák z Ivančic, který si jednoho dne z Brna odskočil do Prahy, kde zůstal 25 let, aby se v roce 2016 vrátil zpět do Brna. V lednu 2017 se stává členem legendárního Kernu, kde nastoupil na post kytaristy, za odcházejícího Tonyho Vodičku. Kytarista, skladatel, textař kapel Regon, Dogma Art a Pavitram, jenž je jeho autorským dílem a v němž se za celou éru sešlo mnoho skvělých muzikantů a zvučných jmen.

Do své hudby a textů promítá nejenom světská témata, ale i ta duchovní a důvěrně ezoterická. V osobním životě vegetarián, věnující se poezii, duchovním naukám a východní filozofii. Rád sleduje box a rockové koncerty. V Kernu používá kytary Les Paul značky Aria a aparaturu Laney IRT120H, vše od firmy Music Trade – Pïvoňka. Jak sám říká, Kern je jeho prioritou a srdeční záležitostí.

To jsme my
Kern